Torby papierowe laminowane

W naszej drukarni wszystkie torby reklamowe są wykonywane wyłącznie na indywidualne zamówienie Klienta. Wybór wymiarów, rodzaju użytego papieru, kolorystyki zadruku CMYK lub Pantone, uszlachetnienie, rodzaj uchwytu torby określa Klient zamawiający torby papierowe laminowane z nadrukiem. Możemy zaproponować Państwu trzy techniki tworzenia nadruków – offsetową, fleksograficzną oraz sitodrukową. Możemy wyprodukować zarówno małe torebki reklamowe, jak i pojemne torby papierowe we wszechstronnej kolorystyce. Posiadamy też gotowe torby ekologiczne w kolorze białym i szarym. Jeśli cenią Państwo w szczególności wysoką jakość produktów, proponujemy solidniejsze torby laminowane z nadrukiem. Dzięki laminowaniu, są one o wiele bardziej sztywne i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć od tradycyjnych torebek papierowych. Na Państwa życzenie torby laminowane z logo mogą być specjalnie polakierowane lub pozłocone.

Proponowane torby reklamowe laminowane posiadają następujące cechy:

–papier kredowany, offsetowy, Kraft gładki i prążkowany. Wszystko w całej gamie dostępnych gramatur papieru.

– nadruk wykonywany w technologii offsetowej możliwy na całej powierzchni torby papierowej. Często realizowany jest też zadruk wnętrza torby papierowej, co bez wątpienia podnosi jej prestiż.

– uszlachetnienie ekskluzywnych toreb papierowych to folia błyszcząca lub matowa. Bardzo często na folie matową zostaje położony lakier wybiórczy UV czy Hot stamping.

– uchwyt w torbach ekskluzywnych to najczęściej sznurek bawełniany lub syntetyczny w całej gamie dostępnych kolorów, jak też aksamitna tasiemka, również w pełnej gamie kolorystycznej. Dedykowany do torebek ekskluzywnych papierowych wykonanych z papieru Kraft lub offsetowego. Możliwy też jest wycięty uchwyt w kształcie fasolki.

wzmocnienia w naszych ekskluzywnych torbach papierowych są standardem. Wzmocnione jest dno i górna zakładka torebki papierowej. Wzmocnienia torebek papierowych są wykonywane ze sztywnego kartonu.

Torby laminowane

Przekonaj się, jak piękne mogą być torby laminowane

Efektowna oprawa to prosta rzecz, która może znacznie podnieść atrakcyjność dowolnego produktu. Opakowanie stanowi tu jeden z najważniejszych elementów. Torby papierowe laminowane, dzięki swojej wytrzymałości, a przede wszystkim efektownemu wyglądowi, są rozwiązaniem, które warto stosować wszędzie, gdzie oczekuje się niebanalnej estetyki i dowodów wysokiego poziomu obsługi. Jako wytwarzający torby laminowane producent potrafimy zadbać o to, by dostarczane naszym Klientom wyroby były ich znakomitymi wizytówkami, które z dumą wręczać będą własnym odbiorcom. Dobre torby laminowane z nadrukiem to jeden z elementów pomagających budować towarzyszące zakupom pozytywne wrażenia. Warto więc po nie sięgać, zwłaszcza, że nasz cennik nie jest wygórowany i stanowią one akcesoria, w które łatwo się zaopatrzyć.

Wykorzystuj torby laminowane z logo na specjalne okazje

Wzajemne obdarowywanie się jest elementem trwale wpisanym w naszą kulturę, toteż obecnym także w życiu rozmaitych firm i instytucji, zarówno podczas wydarzeń zamkniętych, jak i publicznych. Każde z nich można wykorzystać marketingowo, stosując odpowiedniego rodzaju akcesoria, takie jak torby papierowe laminowane z nadrukiem. Dzięki nim można łatwo tworzyć wyjątkowe, efektownie wyglądające zestawy podarunków, będące jednocześnie skutecznym narzędziem promocji marki bądź budowania wizerunku instytucji. Jako wytwarzający torby papierowe laminowane producent funkcjonujemy na rynku już długo i potrafimy tworzyć wyroby o zachwycającej postaci. Nasza zlokalizowana w mieście Kraków pracownia stale dowodzi swoich ogromnych możliwości, ku zadowoleniu kolejnych Klientów. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.