Torby ekologiczne papierowe

zestaw_01Torby papierowe ekologiczne produkowane są z papieru Kraft gładkiego lub prążkowanego w kolorze białym lub szarym. Gramatury tego papieru są zazwyczaj miedzy 80-110 g/m. Uchwyty w torebkach papierowych – ekologicznych są wykonane z papieru skręcanego lub płaskiego. Zawsze są wklejane do wewnętrznej strony torebki.

Dla komfortu obsługi naszego Klienta torby ekologiczne papierowe produkowane są technologią:

  • offsetową – która pozwala wykonać nakłady w dowolnych rozmiarach toreb, przy możliwym jednoczesnym całym zadruku torebki. Technologia ta pozwala na ekonomiczne wyprodukowanie kilku tysięcy toreb papierowych.
  • fleksograficzną – przeznaczona do wysokich nakładów, najczęściej zaczynających się od 5000 toreb papierowych. Również i w tym przypadku, możemy zadrukować całą powierzchnię torebki.
  • sitodrukową – pozwala wykonać nadruki na gotowych torebkach papierowych. Skierowana jest ona do relatywnie niewielkich nakładów.

W naszym magazynie posiadamy gotowe torebki papierowe eko w kolorze białym i szarym. Mamy też część torebek w kolorach: czarnym, brązowym, szarym, jasnozielonym, ciemnozielonym, granatowym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym i bordowym.

Ekologiczne torby papierowe stają się standardem w handlu

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej zmieniają się stosowane rozwiązania, co doceniają także konsumenci. Torby papierowe eko wypierają więc w różnych dziedzinach te z tworzyw sztucznych, zwłaszcza przy np. dystrybucji wielu artykułów spożywczych. Kraftowa torba ekologiczna papierowa charakteryzuje się zupełnie zadowalającą dla większości zastosowań wytrzymałością, a jednocześnie błyskawicznie się rozkłada gdy zostanie porzucona, podczas gdy foliowa może potrzebować na to do kilkuset lat. Takie torby reklamowe ekologiczne to także nieporównywalnie lepsze rozwiązanie niż te z niektórych teoretycznie tylko biodegradowalnych tworzyw, które, choć znikają z naszych oczu, to zanieczyszczają środowisko polimerowym pyłem. Torebki ekologiczne papierowe to zatem wybór zdecydowanie najdoskonalszy – Drukarnia Toreb Papierowych przygotuje dla Państwa dokładnie takie, jakie będą potrzebne!

torby-papierowe

Dbaj o swój wizerunek stosując eko torby z nadrukiem

Prowadząc jakąkolwiek działalność warto szczegółowo zadbać o wszystko, co będzie trafiać do rąk odbiorców. Odpowiednie opakowanie odgrywa ogromną rolę w budowie profesjonalnego wizerunku, a przy okazji pozwala zwiększyć zasięg promocji swoich znaków graficznych. Torby papierowe eko z nadrukiem są dziś pozytywnie przyjmowane, nawet jeśli ich postać znamionuje pewną oszczędność – to właśnie może okazać się wielkim atutem w oczach Klienta. Warto więc nie tylko stosować je przy sprzedaży rozmaitych artykułów, ale i sprawić by charakteryzowały się jak najlepszą jakością i wyglądem. Jako doświadczony dostarczający torby papierowe ekologiczne producent jesteśmy w stanie skutecznie o to zadbać, o czym przekonało się już wielu odbiorców wytwarzanych przez nas wyrobów, korzystających z naszych usług regularnie. Reklamowe eko torby z nadrukiem to nasza specjalność!