Torby reklamowe papierowe

Łączenie funkcji promocyjnych z praktycznymi stanowi niekiedy pewne wyzwanie. Jeśli dany przedmiot okaże się niedostatecznie użyteczny i trwały, nie spełni swojego zadania jako nośnik treści. Wybierając nasze torby papierowe z nadrukiem możecie mieć Państwo pewność, że nic podobnego się nie wydarzy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby odbiorców i dopracować proponowane im torby reklamowe z nadrukiem do perfekcji. Jest to propozycja dla każdego podmiotu, także wówczas, gdy jego wizerunek wymaga podkreślania prestiżu i wysokiej klasy jego oferty. Torebki papierowe z nadrukiem w wysoce odpornej na wilgoć i uszkodzenia wersji laminowanej, z bogatymi nadrukami (mogą być także wewnątrz) będą wówczas stanowiły nader efektowny, elegancki drobiazg. Taka torba papierowa z nadrukiem może być pokryta folią błyszczącą lub matową, także z lakierem wybiórczym UV czy hot stampingiem.

Torby reklamowe papierowe

Papierowe torby z nadrukiem mogą być efektowne i solidne

W branży poligraficznej działamy już ponad 25 lat – jak nikt inny wiemy, w jaki sposób dobrze i tanio wykorzystać w produkcji papier i inne materiały i elementy. Nasze torebki reklamowe z nadrukiem w wariancie laminowanym wykorzystują papier kredowany offsetowy w całej gamie gramatur, kraftowy zaś może być gładki lub prążkowany. Istotną rolę odgrywa decydujący o wygodzie użytkowania torby i jej trwałości uchwyt. Może to być bawełniany lub syntetyczny sznurek bądź tasiemka – dostępny jest tu szeroki wybór kolorów. Innym rozwiązaniem jest papier skręcony bądź wycięcie w kształcie fasolki. Każda spośród ekskluzywnych toreb laminowanych jest ponadto wzmocniona na dnie oraz na górze zakładką. Wszystko to sprawia, że nasze torby papierowe z nadrukiem charakteryzują się znakomitą trwałością, która pozwala im utrzymać efektowną formę tak długo, jak jest to potrzebne, choć cena każdej z nich jest nader atrakcyjna.

Stworzymy takie torby reklamowe z nadrukiem, jakich potrzebujesz

Ostateczny kształt każdego wyrobu z własnym motywem zawsze zależy od życzenia Klienta. Nadruk może zostać wykonany techniką offsetową bądź sitodrukową. Nasz atrakcyjny cennik udowadnia przy tym, że solidne i spersonalizowane wyroby tego typu mogą być tanie i to bez konieczności zamawiania wielkich ilości. W rezultacie, wysokiej jakości torba reklamowa stanowi rozwiązanie łatwo dostępne dla każdego podmiotu. Posiadamy ponadto gotowe torby w kolorze białym i szarym. Zapraszamy więc do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Jako od lat wytwarzający torby papierowe z nadrukiem producent bez trudu przygotujemy rozwiązania stanowiące najlepsza odpowiedź na konkretne zapotrzebowanie. Miastem, w którym mamy swoją siedzibę, jest Kraków jednak realizujemy zamówienia dla Klientów z całej Polski.