d_08_08

Oprawa zawsze ma znaczenie. Niech pakowanie zakupów będzie źródłem radości dla Twoich klientów

Gdy zastanawiamy się nad zagadnieniem opakowań, z reguły mamy na myśli te towarzyszące rozmaitym produktom na etapie dystrybucji. W drodze z zakładów produkcyjnych do hurtowni, a następnie na półki. Duże znaczenie ma jednak także to, w jaki sposób dany asortyment będzie nasz sklep opuszczał. Tutaj dostrzec należy wielką szansę na dodatkową jego promocję i podniesienie poziomu obsługi. A przecież zadowolony klient to rezultat, do którego warto dążyć!

Promuj się na wszystkie sposoby, jakie mogą być skuteczne

Niejednokrotnie jednym z najlepszych sposobów na skuteczną reklamę jest zaangażowanie do niej klientów, którzy już z naszych usług skorzystali. Jak? Wystarczy, że wyposażymy ich w pozwalające na to przedmioty, które, posiadane i przenoszone, będą stanowiły dodatkowe miejsca ekspozycji naszych znaków graficznych. A to bardzo ważny element promocji marki, która ma znaczenie nie mniejsze niż docieranie do potencjalnych odbiorców z informacją o konkretnych propozycjach z aktualnej oferty. Dodatkowo, obecność naszych materiałów nierzadko stanowić będzie asumpt do spontanicznych rozmów o naszym asortymencie. To ważne, dlatego, że docieranie do nowych klientów poprzez już zdobytych pozwala nam rozszerzać zasięg swojego marketingu w obrębie właściwych grup docelowych, a więc w sposób z największym prawdopodobieństwem prowadzący do odwiedzin kolejnych osób. Jak jednak to zrobić? Trzeba sięgać po takie rozwiązania, które nie są kosztowne, a jednocześnie będą wychodziły naprzeciw potrzebom odbiorców dostarczanych przez nas wyrobów. Torba należy do takich bez najmniejszych wątpliwości. Ogromne znaczenie ma jednak jej postać. Prosty wyrób foliowy często np. nie licuje swoją formą z eleganckim asortymentem. Dużo bardziej efektowne możemy jednak stworzyć z papieru!

Ładne i trwale. Dobre torby laminowane doceni każdy odbiorca

Aby torby trafiające do rąk naszych klientów mogły spełniać swoje funkcje promocyjne, najpierw muszą sprostać potrzebom praktycznym. Torby laminowane, jakie dostarcza Drukarnia Toreb Papierowych, nie mają w tym zakresie żadnych słabych stron. Wysokiej jakości papier o różnych gramaturach i laminacja to najważniejsze, ale oczywiście nie jedyne sekrety ich wytrzymałości. U nas standardem jest stosowanie wzmocnień – zarówno dna, jak i górnej krawędzi. W efekcie produkowane przez nas torby mogą służyć naprawdę długo, stanowiąc czytelny znak troski o klienta przejawianej przez dany sklep.

Ponadto jesteśmy gotowi spełniać nawet bardzo wyrafinowane życzenia odbiorców naszych wyrobów. Zadrukujemy wnętrze, zastosujemy lakier wybiórczy bądź hot stamping, dobierzemy odpowiedniego rodzaju uchwyt. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować każdemu Klientowi rozwiązanie najlepiej odpowiadające jego potrzebom w zakresie sposobu wykonania danej torby. Reszta, a więc nadanie jej określonej postaci estetycznej zależy od jego woli i fantazji. Zapraszamy!

Michigan phones